MİNİ ONARIM

carconcept modern hasar onarım sistemleri ile otomobil kullanıcılarının en hızlı ve en yüksek kalitede hizmeti alması amaçlanmıştır.

 

Bayilik

Düşük Maliyetli Yatırım: carconcept Mini Onarım Sistemleri tüketilen ve sürekli yenilenen malzemelere yatırım yapılmasını gerektirmiyor. Kullanılan ekipman ve malzemeler büyük oranda bir seferlik ve düşük maliyetli yatırımlardır.

Esnek, Mobil Hizmet Avantajı: Özellikle zamanı dar ve ulaşımı zor olan müşteriler için, istenirse yerinde mini onarım hizmeti verilebilir. Bu katma değeri yüksek ve kaliteli hizmet sayesinde kar marjı yüksek seviyelere ulaşabilir.

Ustalık: Özellikle Boyasız Göçük Onarımı ve “hızlı” Lokal Boya Onarımı, önemli derecede ustalık gerektirdiği ve herkes tarafından tam anlamıyla yapılamayabileceği için sadece carconcept Bayi’leri müşterilerine en üst kalitede hizmet verecektir, bu da büyük bir bölgesel avantaj sağlayacaktır.

Yüksek Kar Marjı: Müşteri nezdinde el işçiliği ve zanaatin değerinin en yüksek olduğu ustalık gerektiren Boyasız Göçük Onarımı ve diğer benzersiz hizmetlerimiz sayesinde, yüksek cirolar ve yüksek kar marjlarına ulaşılabilmektedir.

Teorik ve Pratik Eğitim Fırsatı: carconcept Bayi’lerinin ustaları, teorik ve (kaporta parçaları üzerinde) pratik eğitimi takiben, carconcept Mini Onarım Uygulama Merkezi’nde ve / veya anlaşmalı yetkili servislerde, farklı otomobiller üzerinde mini hasar onarımı işlemleri yaparak uzun süreli bir pratik eğitimden geçerler. Her bayinin 2 personeli bu eğitimi fiyat farkı vermeden alabilir. carconcept Bayi eğitimi almış ustalar bu sayede eğitimi tamamlayarak bölgelerinde iş başı yaptıklarında direkt olarak müşteri otomobilleri üzerinde uygulamalara başlayabilirler.