MİNİ ONARIM

carconcept modern hasar onarım sistemleri ile otomobil kullanıcılarının en hızlı ve en yüksek kalitede hizmeti alması amaçlanmıştır.

 

Ekipman ve Eğitim

Boyasız Göçük Onarımı Ürünleri

Mini Onarım Sistemleri uygulamaları, ancak özel olarak bu iş kolu için üretilmiş ekipmanlar ile yapılabilmektedir.

Her marka otomobilin her bir modelinin her kaporta parçasındaki her farklı şekil ve büyüklükteki göçüüğü düzeltebilmek için farklı aparatlar vardır. Aynı şekilde lokal boya onarımı, iç döşeme onarımı, ön cam onarımı ile tampon, jant ve plastik aksam onarımı için kullanılan en son teknoloji ve en yüksek kalitede ekipmanları carconcept’den tedarik edebilirsiniz.

Yıllar süren uygulamalar ve tecrübe sayesinde carconcept, her ihtiyaca göre farklı boyut ve şekillerde ekipmanlardan kurulu paketler oluşturmuştur. Ancak ihtiyacınıza göre farklı paketler oluşturulabilir; var olan paketlerimiz size özel olarak değiştirilebilir.

  • Başlangıç Seti
  • Temel Set
  • Uzman Set
  • Profesyonel Set
  • Yapışkanlı Çekme Seti Sürgülü
  • Yapışkanlı Çekme Seti Penseli

Kumaş, Deri, Ön Cam, Tampon Tamiri Ürünleri

Araç içindeki kumaş, deri, plastik ve ön cam üzerinde oluşan tüm mini hasarların tamirine ve eski hale getirilmesini sağlayan kumaş kiti, plastik tamir seti, cam tamir seti ürünleri temin edilebilmektedir.

Eğitim

Carconcept öğrencileri, teorik ve pratik eğitimi takiben, carconcept Mini Onarım Uygulama Merkezi’nde gerçek müşteri otomobili üzerinde mini hasar onarımı işlemleri yaparak eğitimden geçerler. Carconcept eğitimi almış ustalar bu sayede eğitimi tamamlayarak bu zanaate ilk adımı atmış olurlar. Eğitim süresinin uzunluğu, el alışkanlığı oluşumunda ve doğru temel almak açısından don derece önemlidir.

Carconcept tarafından önceden belirlenmiş eğitim paketleri olmakla birlikte sizin ihtiyacınıza göre pek çok farklı eğitim de planlanabilir veya paketler talebinize uyarlanabilir.