Mekanik Servisimiz

Tüm periyodik bakım hizmetleri ,  Mekanik ve Elektronik  arıza tespitleri ….

Mekanik bakım hizmetleri, otomobilinizin tüm mekanik & hareketli aksamları ve  elektrik / elektronik bağlantılı tüm parçalarındaki sorunların tespit edilerek değişim ve/veya  bakımının yapılmasıdır. Mekanik Bakım – Onarım hizmetleri ile aracınızın tüm mekanik sorunlarına son teknoloji kullanılarak çözüm üretilmektedir.

Mekanik onarımda öncelikli amacımız ilk seferde doğru tespiti yaparak, sorunun en uygun şekilde çözülmesini sağlamak ve bu sayede arızanın bir daha tekrar etmesinin önüne geçmektir.

Her ne kadar otomobillerin mekanik yapıları benzer olsa da , her marka / model otomobilin kendine has özel dinamikleri bulunmaktadır.Carconcept , her marka otomobilin bakım / onarım hizmetlerini sağlayabilecek donanım , altyapı ve tecrübeye sahiptir.

Aracınızın onarımı sırasında tespit edilen ilave işlemler var ise tarafınıza  bilgi verilerek, onayınız istenir.  Yapılan bu kontroller sayesinde oluşabilecek arızaların önüne geçilebileceği gibi, aracınızla daha keyifli ve güvenli bir sürüşe de katkı sağlayacaktır. Gerekli onarımlar tamamlandıktan sonra otomobilinizin son kontrolü ve yol testi yapılır. Sonrasında da temiz bir şekilde tarafınıza teslim edilir.