Oto Kuaför & Detay

Aracınızın İç ve Dış Tüm Detaylı Temizlik & Koruma Uygularımız ile ilk günkü yenilik hissi…

İç Temizlik
Araç içindeki kullanıma bağlı sigara, yiyecek, içecek, evcil hayvan vb. koku ve lekeler cilde ve ürüne zarar vermeyen, onaylı teknik onaylı raporlara sahip kimyasal ürünler ile temizlenerek aracın içinin ilk günkü temizliğine gelmesine sağlanır.

Dış Temizlik
Aracın dış yüzeyinde kullanıma bağlı ve fiziki dış koşullar sebebiyle boya yanığı, kuş pisliği vb. yaşlanma izleri profesyonel ekip ve ürünler yardımıyla temizlenerek aracın dış yüzeyinin ilk günkü parlaklığına kavuşması sağlanır. Aracın fiziki durumu ve müşteri beklentisine göre uygulama paketlerinde değişiklik yapılabilir.

Motor
Motor bölümü ve aksamları özel kimyasal maddelerle yağdan ve kirden arındırılarak temizlenir.

Temizleme esnasında kullanılan kimyasal maddeler hiçbir şekilde aracın elektronik aksamına zarar vermemektedir.

Temizlenen motor bölümü üstün koruma ürünü ile kaplanarak uzun ömürlü temizlik sağlanır.

Araç Kaplama – Kaput Koruma
Otomobilinizin kaputunu, trafikte seyreden araçların sıçrattığı küçük taşlar ve benzeri etkenlerden koruyan şeffaf, dayanıklı, boyaya zarar vermeyen, güneşin soldurucu ve sarartıcı ultraviole ışınlarını da geçirmeyen, boyayı koruyan, istenildiğinde iz bırakmadan sökülebilen bir malzemedir.

Araca gelebilecek taş darbelerinden kaynaklanan boya hasarları engellenir. Aracınızın önden gelecek taş, zift vb. maddeler tarafından boyasını bozacak maddelere karşı koruma grubudur.

Ön kaput, “Kaput Koruyucu Film” ile ön çamurluklar ve ön tampon şeffaf folyo ile kaplanarak gelebilecek zararları minimuma indirir.

Aracınızın boyasını koruyan, hava koşullarına karşı dayanıklı ve aracınızın boyasına zarar vermeden sökülebilen renkli ve şeffaf kaplama uygulamaları yapılabilmektedir.

Cam Filmi
Araç cam filmleri araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, içindeki döşemelerin renk değiştirmesini engeller ve içeri giren UV ışınlarını otomobil camlarını karartmadan %99 oranında keser. Car Concept, cam filmi markalarından Llumar İstanbul Avrupa Yakası bölge bayisidir.

Servise mi ihtiyacınız var?