Hakkımızda

Alanımızda Tecrübeli & Profesyoneliz

Car Concept GmbH, 1998 yılından beri Almanya’da hizmet vermektedir. Türkiye’de ise 2011 yılında çıktığımız bu yolda müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına piyasada verilen hizmetler ile çözümler arasında uyumsuzluk olduğunu gördük ve “ Yeni Nesil Otomotiv Hizmetleri “ sloganı ile faaliyetlerimize başladık.

Müşterilerimizden aldığımız geribildirimler ile teknolojik gelişmelere paralel olarak , uygulamalarımızı hızlı ve çözüm odaklı olacak şekilde geliştirdik.

Zaman içerisinde  hızlı ve düşük maliyetli uygularımız neticesinde 3000 den fazla Mutlu Müşterimizin sayısını her geçen gün artırmakta ve Car Concept Ailesini büyütmekteyiz…

Car Concept , en yüksek kalitedeki hizmeti ; sözünde durarak ,alanında en iyi olanlar ile çalışarak ve sürekli daha iyisini hedefleyip fark yaratarak vermektedir.

Hedefimiz İhtiyaç anında çözüm için ilk akla gelen marka olmaktır. “

Neden Biz

Hizmetlerimizi Sınırlandırmadık

Car Concept olarak Mini Onarım Hizmetleri ile başladığımız bu yolda sırası ile Hasar Onarımı , Oto Kuaför ve son olarak Mekanik Onarım Hizmetlerini sunmaya başladık. 10 yıl içerisinde %98 oranında mutlu müşterimiz ile daha da büyüyerek 3.000 kişilik dev bir aile olduk. Değerli müşterilerimizin tüm Hasar Onarım , Periyodik ve Mekanik Bakım,  Arıza Tespit işlemleri ve  Oto Kuaför ihtiyaçlarına da hizmet vermek için yeni tesislerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı bünyemize kattık. Şu an Maslak Atatürk Oto Sanayi sitesinin tüm hizmetleri kendi bünyesinde sunabilen  en büyük firması olduk.

3 3 +
Müşteri Sayısı
12 0 +
Araç
9 0 %
Müşteri Memnuniyeti
HAKKIMIZDA

Avrupa’nın  Car Care alanında en prestijli markalarından biri olan İsviçre merkezli
Waxoyl  AG ve   Mini Onarım konusunda önde gelen firmalarından  Hollanda merkezli WPT Automotive BV  firmalarının  11 yıldır Türkiye distribütörülüğünü sürdürmekteyiz.

Bireysel müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin yanında Borusan Otomotiv , Groupe PSA Türkiye (Peugeot, Citroën, Opel ve DS )  ve  VavaCars  başta olmak üzere birçok kurumsal müşterimiz ile  ihtiyaçları doğrultusunda çözüm ortaklığımızı sürdürmekteyiz.

Son 11 Yılda ülkemiz genelinde zaman zaman meydana gelen Dolu afetlerinin tümünde , afetin meydana geldiği yerlerde profesyonel ekiplerimiz ile hasara uğrayan bireysel ve kurumsal müşterilerimize ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri yerinde sağladık. Halihazırda iklim değişikliğine bağlı dolu afetlerinin devam edeceği öngörüsünde bulunarak Türkiye’nin en büyük ekiplerini bünyemizde barındırmaktayız.

AracınızYeni Gibi Hissedin

Merak Ettiklerinizi Bize Sorun! +90 212 346 00 90

MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI

100% Onaylı Müşteri Yorumlarımız

Good Quality and Good Price
Farzad Hivehchi
Profesyonel hizmet anlayışı ve güleryüzlü hizmet...sorunun çözümü hiç bu kadar hızlı olmamıştı.Tesekkurler
Murat Ersoy
Güvendiğim tek adres. İyi hizmet veriyorlar. Çözüm odaklı.
Özüm Sönmezalp

Mail Bültenimize Abone Olun

“Orijinal Kalsın”

İletişim Bilgileri

Maslak Mahallesi Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 13.sok 443/1, 34398 Sarıyer / İSTANBUL

Telefon: +90 212 346 00 90
GSM: 0530 280 29 13
E-mail: info@carconcept.com.tr

Copyright © 2019. All rights reserved.